با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظر آنها را بپرسید


  • حداکثر طی سه روز کاری به دست شما می رسد
  • سلامت فیزیکی مرسوله را تضمین می کنیم
  • تمامی کالا ها تولید داخل هستند

محصولات لعاب برجسته طی سالهای اخیر هم تولید کننده های فراوانی پیدا کرده اند و هم طرفداران بسیار. در این بین مهمترین کار یک خریدار شاید کسب اطلاعاتی جامع برای تشخیص کارهای اصیل می باشد  البته معیارهای تشخیص کلاس کارهای لعاب برجسته بزودی با نظرات کارشناسان شهر سفال روی سایت قرا خواهد گرفت تا به شما در خرید موفق این محصولات کمک کند.

در این تصویر شما مجموعه ی بشقاب و گلدان این محصولات را مشاهده می کنید که قطر بشقاب 25 سانتیمتر و ابعاد گلدان 17*17*22 سانتیمتر میباشد. وزن این مجموعه حدودآ 5 کیلوگرم میباشد و در بسته بندی های مطمئن آماده ارسال به تمام نقاط کشور میباشد.

 

توضیحات بیشتر:

شهر لالجین بعنوان مرکز اصلی تولید و فروش سفال و سرامیک، هم اکنون در بین همه ی شهرهای کشورمان و گاهی در بین شهرهای دنیا شناخته شده است و کسی که سر و کاری با هنر داشته باشد، به خوبی می داند که عمده ی هنرمندان این رشته در شهر لالجین سکونت دارند و یا به قول صحیح تر، لالجینی اند. تکنیک های کاری بسیاری در لالجین وجود دارد که خیلی از آن ها را همشهریان ما پس از سالها آزمون و خطا بدست آورده اند. مانند همین سبک لعاب برجسته و یا مینا کاری روی سفال که عبارت دوم(میناکاری روی سفال) همواره مورد انتقاد کارشناسان و صاحب نظران بوده است. چرا که آنان معتقدند میناکاری یکی از شاخه های صنایع دستی مربوط به شهر اصفهان است که روی سطوح فلزی انجام می شود. اما کمی که از حساسیت مان برای اسم گذاری روی این محصولات بکاهیم، می بینم که میناکاری روی سفال خیلی خوش لفظ تر و روان تر از الفاظی چون لعاب برجسته و سفال نگینی می باشد و به همین خاطر بکار بردن این لفظ بسیار شایع تر از دو لفظ دیگر شده است. امروزه شاهدیم که این کارها در شهرهای مختلف استان همدان و حتی شهرهای مختلف کشورمان تولید و با کیفیت ها و قیمت های مختلفی روانه ی بازار می شوند. اما لازم است بگوییم خریداران آثار هنری و صنایع دستی همیشه این مطلب را در نظر داشته باشند که تفاوت های آشکاری بین تولید و خلق آثارهنری هست. تعدد کارگاه های تولیدی به ما این اجازه را نمی دهد که در مقام مقایسه ی هنرمندان میناکار برآییم و آثار آنها را با هم مقایسه کنیم. شهر سفال به شما پیشنهاد می دهد که اگر قصد خرید آثار میناکاری را دارید، حتما به اصالت محصول حساس باشید و اگر بصورت حضوری از فروشگاه های عرضه ی صنایع دستی خرید می کنید، حتما از فروشنده بخواهید راجع به اصالت محصول برایتان توضیح دهد.