با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظر آنها را بپرسید


  • حداکثر طی سه روز کاری به دست شما می رسد
  • سلامت فیزیکی مرسوله را تضمین می کنیم
  • تمامی کالا ها تولید داخل هستند

انواع پرستوهای سرامیکی، در سه سایز (طول) : 6، 10 و 12 سانتی متری قابلیت عرضه بصورت خام پخت دارند.

آن دسته از کارگاه های لعاب زنی و یا حتی کارگاه های خانگی که نیاز به این پرنده ها دارند، به راحتی می توانند از طریق سایت شهر سفال نیاز خود را تامین کنند.

قیمت یک سری این کار 9500 تومان می باشد و برای خرید تعداد بیشتر و همچنین خرید فقط یک یا دو سایز از پرنده های موجود در تصویر با شماره های زیر تماس بگیرید:

08134522709

09188134185

 

 

توضیحات بیشتر:

نیاز هنرمندان به مواد اولیه ی مرغوب سفال و سرامیک در سراسر کشور ، اعم از سفال خام (خام پخت)، انواع لعاب ها، ترانسفر و... ما را در جهت تامین بخشی از آنها که در محدوده ی امکانات موجودمان بود برآورد.

این بخش کاری، یعنی تامین مواد اولیه ی مرغوب مورد نیاز سفالگران و سرامیست های محدود در تولید، با استقبال قابل توجه همکاران مواجه گردید. همکارانی که در یک فضای کوچک و گاهی حتی در آپارتمان های مسکونی فعالیت می کنند و امکان داشتن کارگاه با تجهیزات لازم (بالمیل، جارمیل، اکسترودر، فیلترپرس، کوره و ...) را ندارند. بطوریکه امروز شاهد آن هستیم که روز به روز به سبد مواد اولیه فروشگاه شهر سفال اقلام جدیدی اضافه می شود.

دوغاب آماده برای کارگاه های سرامیک با گستره ی وسیعی از لحاظ کیفیت، دمای پخت، سفیدی بدنه و...، گل رس سفالگران، انواع لعاب ها و پیگمنت ها، ترانسفرهای سرد و .گرم، انواع ابزرآلات تراش و پرداخت محصولات، چرخ های پیستوله کاری و...  در کنار سفال خام پخت، سبد مواد اولیه ی ما را تشکیل می دهند