با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نظر آنها را بپرسید


98,000 تومان

  • حداکثر طی سه روز کاری به دست شما می رسد
  • سلامت فیزیکی مرسوله را تضمین می کنیم
  • تمامی کالا ها تولید داخل هستند

از قابلیت های تکنیک لعاب برجسته یا نگینی که به اشتباه، میناکاری گفته می شود، امکان اجرای آن روی سطوح مختلف سفالی است. لمپاها یا چراغ های گردسوز از قدیم الایام در خانواده های ایرانی جایگاه خود را داشته اند بطوری که حتی کودکان و نوجوانان امروزی هم با آنها بیگانه نیستند و  حتما در خانه پدربزرگ و مادربزرگ یا لااقل یکی از اقوام فامیل آن را دیده اند. این چراغ ها ازقدیم تا به امروز با لعاب فیروزه ای تولید می شدند لیکن امروزه با دستیابی هنرمندان به تکنیک های جدید کاری، در جلوه های مختلفی تولید می شوند. اعم از همین نمونه ای که در تصویر مشاهده می کنید. این محصول با نفت امکان نوردهی خواهد داشت و قطعا ما را به یاد روزگاران پرمهر گذشته خواهد انداخت.

تکنیک لعاب برجسته توسط هنرمندان لالجینی ابداع گردیده و امروز شاهدیم که در جای جای کشور هنرمندانی از  طریق همین تکنیک ارتزاق می کنند. لازم به ذکر است که استفاده از عبارت میناکاری برای این محصولات کاملا اشتباه بوده و میناکاری هنری است که مربوط به هنرمندان شهر اصفهان می شود و هیچ گونه قرابتی با سفال و تکنیک نگینی یا لعاب برجسته ندارد. از هنرمندانی که در دستیابی همشهریان ما به تکنیک لعاب برجسته نقش پررنگ داشته اند می توان به استاد مهدی خشوعی اشاره نمود که به حق از هنرمندان برجسته ی حوزه ی سفال هستند.

اگر قصد خرید عمده ی این محصول را دارید با دفترمرکزی پخش محصولات ما به شماره تماس: 08134522709 تماس حاصل نمایید. یا اینکه به نمایندگی های رسمی فروش محصولات مراجعه نمایید.

شهر سفال؛ طراحی، تولید؛ بسته بندی و عرضه ی سفال و سرامیک

نشانی کارگاه مرکزی: همدان شهر جهانی لالجین خیابان مهدیه انتهای خیابان شهیدپورمختار کارگاه سنتی سفال و سرامیک نصیری