شرایط و قوانین

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های شهر سفال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلأ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ممکن است قوانین و رویه های مندرج در این صفحه به روز رسانی و دچار تغییر شوند و شما توافق می کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.


ثبت سفارش

در صورت اتمام موجودی یک محصول، حتی پس از ثبت سفارش، حق کنسل کردن آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای شهر سفال محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای محصول به اتمام رسیده، محصول دیگری جایگزین کند.

ممکن است قیمت محصول خریداری شده درصدی نوسان داشته باشد و به علت عدم به روز رسانی در سایت لحاظ نشود. در این صورت مشتری متعهد به پرداخت وجه افزایش یافته به حساب شهر سفال می باشد.

مشتری باید هنگام ثبت سفارش، آدرس و اطلاعات خواسته شده را دقیق و کامل وارد کند. در صورت ورد اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیتی متوجه شهر سفال نخواهد بود.


ارسال ها

ارسال ها در شهر سفال از طریق پست و در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش انجام می شود. روز کاری شنبه تا پنج شنبه به استثنای تعطیلات رسمی می باشد.

با توجه به شکستنی بودن سفال و سرامیک، شهر سفال همواره می کوشد تا سفارش ها را در بسته بندی ایمن و مطمئن ارسال کند. اما چنانچه به هر دلیل خسارتی در مسیر حمل به سفارش وارد شود، شهر سفال موظف به جبران آن خسارت خواهد بود.