گیفت عروسی

گیفت عروسی

ابتکار یکی از مشتریان خوش ذوق شهر سفال با قرار دادن دعوت نامه ی عروسی در بستوی چهارقفلی سفالی، که با رنگ فیروزه ای آرامش بخش خود، یادآور سنت های اصیل ایرانی است.

گیفت عروسی هدیه ای است که عروس و داماد به مهمان های خود می دهند و انواع مختلف آن از جنس چوب، نمد، سفال و... ساخته می شود. با توجه به ماهیت سایت شهر سفال، در این بخش می خواهیم راجع به گیفت عروسی سفالی و سرامیکی صحبت کنیم. همانطور که اشاره شد، در کنار گیفت نمدی عروسی و انواع دیگر آن، گیفت سفالی عروسی نیز گزینه ای مناسب و قابل تأمل می باشد. عروس و داماد در روزهای منتهی به مهمترین اتفاق زندگی خود(جشن ازدواج شان)، حسابی دغدغه ی این را دارند که مراسم شان عالی و به نحو احسن برگزار شود. اهدای گیفت عروسی به میهمانان، ابتکاری بود که در سال های اخیر به تحقق رویای عروس و دامادها در برگزاری عروسی شان به خاص ترین شکل ممکن کمک کرده است. تجربه ی تقاضای بالا از پرنده سرامیکی برای گیفت حنابندان و نیز انار سرامیکی برای گیفت عروسی، نشان از محبوبیت این دو محصول برای عروس و دامادها دارد. سفال و سرامیک با قیمت مناسبی که دارند، ضمن جلوگیری از به وجود آمدن هزینه های اضافی برای عروس و داماد، حسابی برای مهمان ها جذاب و دوست داشتنی هستند.

گیفت عروسی

نمونه ای از پرنده های سرامیکی که برای گیفت عروسی استفاده شده اند.

همچنین قابلیت چاپ و حک اسم عروس و داماد، همراه با هر نوشته ی دلخواه دیگری روی گیفت سفالی عروسی، مزیت بزرگی برای عروس و داماد محسوب می شود. شهر سفال، ضمن ارائه ی گیفت عروسی جدید سفالی و سرامیکی، ایده های خلاقانه ی مشتریان خود را در ساخت گیفت های جذاب عروسی منتشر می کند تا شما را در تهیه و ساخت بهترین گیفت عروسی قدم به قدم همراهی کند.

فاصله ی شما با مرکز خرید گیفت عروسی تهران، تنها یک کلیک است. کافیست روی دسته پرنده های شهر سفال کلیک کنید و با انتخاب و خرید گیفت عروسی خود از بین بهترین آثار هنرمندان سفالگر، ضمن اهدای هدیه ای فرهنگی، به رونق صنایع دستی کشور در حوزه ی سفال و سرامیک کمک کنید.

گیفت عروسی

پرنده های بندانگشتی خام خریداری ‌‌شده از شهر سفال که به سلیقه ی مشتری برای گیفت عروسی رنگ و استفاده ‌شده اند.

گیفت عروسی

پرستوی سرامیکی با لعاب سفید تَرَک، مناسب برای گیفت عروسی.

گیفت عروسی

انواع انار سرامیکی مناسب برای گیفت عروسی.

گیفت عروسی

انواع پرنده های سرامیکی مناسب برای گیفت عروسی.

گیفت عروسی

ترکیب پرنده های بندانگشتی سفالی و چوب و ساخت گیفت عروسی.

گیفت عروسی